Reference

Co řekli Ti, kdož už zažili? A přežili?

Irena Grimová

Country HR Representative / Citibank

„S Barevnou firmou spolupracujeme již několik let, od vzniku projektu Citi Women, na jehož úspěchu má tato společnost nemalý podíl. Z realizovaných programů měly velký úspěch: Ženský Leadership, Jak zůstat ženou v korporaci a Emoční inteligence. 

Následně jsme úspěšně implementovali Mentorinkový program, jehož nedílnou součástí bylo proškolení 11 mentorů z řad vrcholového managementu a skupiny mentee, a zároveň příprava veškerých podpůrných materiálů.

Velice ráda bych ocenila flexibilitu a osobní přístup Barevné firmy a spolupráci s nimi vřele doporučila.“

Petra Lovčinská

ex manažarka projektu CITI WOMEN

„S koučkami Barevné firmy jsem měla možnost 6 měsíců intenzivně spolupracovat na řadě aktivit pro náš interní projekt Citi Women. Připravily pro nás na klíč sérii workshopů mj. na téma Emoční inteligence. Tento program byl jedním z nejlépe hodnocených programů v rámci Citi Women - většina účastnic ho označila za velmi přínosný a doporučila jeho opakování pro další zájemkyně.“

Martina Ježková

HR Director / Tchibo CZ/SK

"Barevná firma nám pomohla s obchodními výsledky skrze individuální a následně týmový koučink obchodních týmů interní sítě v ING pojištovně. Zkušenosti v řízení obchodu se promítají i v koučovacím stylu. Zaměřují se na osobní růst klientů, zvyšování vlastního uvědomění a motivaci klientů."